Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

BIW Polska Sp. z o.o.O firmie

2 8003 300 brutto / mies.
  • Opolska 188, Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BIW Polska Sp. z o.o.

Opolska 188

Wrocław

Zadania:

  • kontrola jakościowa artykułów silikonowych zgodnie z instrukcjami produkcyjnymi
  • drobne prace manualne – cięcie, klejenie produktów silikonowych
  • pakowanie kontrolowanych produktów zgodnie z instrukcjami produkcyjnymi
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola parametrów produkcyjnych i jakościowych
  • bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie podstawowych przezbrojeń maszyn zgodnie z planem produkcyjnym
  • usuwanie drobnych awarii, wykonywanie podstawowych przeglądów
  • odpowiedzialność za realizację zadań produkcyjnych pod względem jakościowym i ilościowym

Wymagania:

  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne
  • elastyczność
  • chęć i motywacja do pracy oraz uczenia się
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • chęć i motywacja do pracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności
  • dodatkowe benefity: Pakiet prywatnej opieki medycznej, Karta MultiSport
  • Wynagrodzenie od 2.800 do 3.300zł/ brutto + Premia motywacyjna. Możliwość zmiany stawki po okresie próbnym zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BIW Polska Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne