Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ALU-SV PL Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa komputera

  • montaż produktów za pomocą elektronarzędzi wg rysunku technicznego

  • obsługa piły do cięcia

  • kierowanie wózkiem widłowym

  • utrzymanie ładu i porządku

  • praca w systemie jednozmianowym w godz. od 8:00 do 16:00

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość procesów logistyczno - magazynowych

  • znajomość rysunku technicznego (będzie atutem)

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (będzie atutem)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • praca w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole

ALU-SV PL Sp. z o.o.

Grupa firm ALU-S.V GROUP została utworzona w roku 2003 łącząc trzy spółki ALU-S.V z Pragi (1993), z Żyliny (1996) i z Wrocławia (2002).

ALU–S.V. Sp. z o.o. oferuje usługi i dostawy w obrębie elementów do nadbudowy samochodów ciężarowych. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów do produkcji i konstrukcji nadbudów do aut ciężarowych, przyczep oraz naczep. W ramach ALU-S.V. GROUP współpracujemy z więcej niż 70-cioma dostawcami z całej Europy a jednocześnie pomiędzy firmami w grupie. Oczywistą rzeczą są szybkie i solidne dostawy aż do klienta. Naszym celem jest oferować kompleksowe rozwiązania na najwyższym technicznym poziomie i najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

W aplikacji proszę umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.