Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Cloos Welding Products Sp. z o.o.O firmie

4 200 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż i kontrola jakości wytworzonego produktu

  • realizowanie produkcji według planów produkcyjnych

  • raportowanie wykonanej pracy przełożonemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętność tworzenia nowych wyrobów w oparciu o dokumentację techniczną

  • dbałość o zachowanie wysokich standardów jakościowych

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne zawodowe: elektryk, elektronik, mechanik, elektromonter, mechatronik

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie 4200 brutto

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Cloos Welding Products Sp. z o.o.

Jesteśmy renomowanym rodzinnym, przedsiębiorstwem z siedzibą w Haiger (Niemcy). Specjalizujemy się w automatyzacji procesów spawalniczych. Dzięki innowacyjnym, rozwiązaniom osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku lokalnym i międzynarodowym. Nasze przedstawicielstwa rozmieszczone są obecnie na całym świecie. W grupie zatrudniamy ponad 750 osób. Więcej informacji o nas na: www.cloos.de

Przewiń do profilu firmy