Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"DUBLET" sp.j.O firmie

4 200 brutto / mies.
  • Przemysłowa 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

"DUBLET" sp.j.

Przemysłowa 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie produkcji farb i tynków

  • przygotowywanie komponentów do produkcji

  • pakowanie

  • przygotowanie produktów do barwienia

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętności manualne

  • postrzeganie gam kolorystycznych

  • dbałość o zachowanie standardów jakościowych

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • praca w systemie jednozmianowym

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • wynagrodzenie 4200 brutto

Firma Dublet Sp. J. swoją działalność na rynku wyrobów budowlanych rozpoczęła w 1996 roku. W 2021 firma obchodzi 25-lecie swojej działalności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wyrobów powszechnie stosowanych w branży budowlanej tj.: kleje do systemów ociepleń, kleje do płytek, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, tynki maszynowe, tynki cienkowarstwowe oraz farby wewnętrzne i zewnętrzne.

Dzięki certyfikowanemu systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji firma gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność wyrobów. Wszystkie produkty firmy Dublet opracowane zostały w oparciu o wymagania norm i aprobat technicznych, posiadają wymagane certyfikaty i atesty, a także poddawane są cyklicznym badaniom. W trosce o jakość naszych wyrobów, firma współpracuje z jednostkami badawczymi Instytutu Mineralnych Materiałów Budowlanych w Krakowie oraz Instytutem Techniki Budowlanej w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy