Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

2425 brutto / godz.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Zależy Ci na podjęciu szybkiego zatrudnienia? Dołącz do grona pracowników firmy zlokalizowanej we Wrocławiu na Kowalach. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Zapewniamy bezpieczny proces rekrutacji i wsparcie na każdym etapie.

Pracownik produkcjiNumer ref.: /280/07/2021/MK/80045

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego
  • montaż elementów i pakowanie produktów

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości od 24,00 zł do 25,30 zł brutto za godzinę
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • Program Poleć do Randstad- 500 zł za poleconą osobę spełniającą warunki
  • bezpłatny transport z Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie- PZU lub Compensa
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne