Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Boart Longyear Poland Sp. z o.o.

25,97 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca u nas to nie monotonne czynności, ale codziennie nowe ciekawe wyzwania, bo właściwie każda nasza maszyna jest trochę inna od poprzedniej.

  • Dołączysz do zespołu, który montuje elementy maszyn, całe maszyny oraz je testuje. Nie musisz być ekspertem. Liczą się Twoje chęci, zaangażowanie oraz zrozumienie spraw technicznych. My ze swojej strony obiecujemy, że krok po kroku będziemy Cię uczyć pracy u nas tak, żebyś został ekspertem z nami.

  • Docenimy, jeśli wraz ze zdobywanym doświadczeniem będziesz zgłaszał swoje pomysły i brał udział we wdrażaniu usprawnień.

Nasze wymagania

  • Zależy nam, abyś lubił tematy związane z montażem i mechaniką. Byłoby świetnie, gdybyś miał w tym doświadczenie. Nawet jednak jeśli go nie masz, to chętnie Cię wszystkiego nauczymy.

  • Chcemy zaprosić do zespołu osobę szukającą stałego zatrudnienia, chętną do pracy i otwartą na rozwijanie swoich umiejętności.

To oferujemy

  • możliwość poznania pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej;

  • pracę bez zmian nocnych (1-2 zmiany)

  • dofinansowanie do sportu i rekreacji;

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę Sodexo Lunch Pass;

  • dofinansowanie do nauki języków obcych;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Umiejętności są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas są wartości, którymi kierujemy się w firmie. Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, a w ślad za nim praca zespołowa, skupienie na klientach oraz uczciwość.

Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze- działamy globalnie zarówno prowadząc usługi odwiertów, jak i produkując maszyny i narzędzia wiertnicze. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Zawsze staramy się być fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

Jesteśmy pracodawcą promującym równe szanse w zatrudnieniu. Dotyczy to wielu aspektów – jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób spoza Polski oraz osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Przewiń do profilu firmy