Oferta pracy

Pracownik produkcji

WAGO Elwag Sp. z o.o.

  • Piękna 58, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piękna 58

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • składanie manualne drobnych elementów elektrycznych

  • obsługa prostych urządzeń produkcyjnych

  • kontrola wizualna jakości produktu

  • pakowanie gotowych wyrobów

  • obsługa komputera w podstawowym zakresie

Nasze wymagania

  • spostrzegawczość i zdolności manualne

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • motywacja i chęci do pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez renomowaną agencję pracy tymczasowej

  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez WAGO w późniejszym okresie pracy

  • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • przyjazna atmosfera pracy: dedykowany opiekun WAGO dla nowych pracowników w pierwszym okresie zatrudnienia

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach

  • darmowy parking dla pracowników

  • cykliczne akcje dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

  • Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • rowerowe WAGO

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przewiń do profilu firmy