Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

5 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

największego producenta sprzętu AGD w Europie! Dołącz do zespołu pracowników produkcji i ciesz się stabilną pracą, gdzie poczujesz się doceniony nie tylko poprzez wysokie premie i benefity, ale również możliwości rozwoju i awansu.

Wystarczy, że posiadasz chęci do pracy!

Twój zakres obowiązków

  • montaż komponentów

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

  • kontrola wizualna produktu

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane, lecz niewymagane

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 22,60 zł/godz

  • premię wskaźnikową do 825 zł brutto miesięcznie (od 1,62 do 4,91 zł brutto/h)

  • premię frekwencyjną 200 zł brutto

  • możliwość rozwoju oraz awansu

  • darmowy dojazd z miejscowości: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Oleśnica, Milicz, Syców, Wołów

  • bogaty pakiet socjalny RANDSTAD PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

  • stabilne warunki

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po okresie próbnym

  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia (ul. Żmigrodzka 143)

  • bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy