Oferta pracy

Pracownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Wielkopolska 48, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:0,22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Wielkopolska 48

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z procesem produkcji

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • obsługa urządzeń przydatnych w procesie produkcji

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • motywacja do pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe (w przypadku braku posiadania możliwość wyrobienia w pierwszym miesiącu pracy)

  • uprawnienia UDT na suwnice (w przypadku braku posiadania możliwość wyrobienia w pierwszym miesiącu pracy)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenie wdrożeniowe

  • możliwość rozwoju i awansów

  • premie uznaniowe

  • dodatek za pracę w niedzielę i święta

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteś zainteresowany/a pracą na produkcji, ale nie wiesz czy to praca dla Ciebie, bo nie masz doświadczenia, ale za to posiadasz dużo zapału i chęci do pracy? Dla nas to jest najważniejsze! Z przyjemnością Cię przeszkolimy! :)

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Tutaj będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła i pracować na jednej z najnowocześniejszych fabryk w kraju!