Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Sonko Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Układanie i oklejanie zapakowanych wyrobów na paletach;

  • Kontrola jakości produktu gotowego;

  • Pomoc przy obsłudze linii produkcyjnej;

  • Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • Zmysł techniczny, zdolności manualne;

  • Gotowość do pracy w 4 brygadowym systemie czasu pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn i/lub pracy na liniach produkcyjnych.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę;

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe na życie i NNW;

  • Kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie