Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołączając do Materialise, stajesz się częścią innowacyjnej firmy posiadającej etyczne podejście do relacji biznesowych. Otrzymujesz możliwość budowy i rozwoju krajowej oraz międzynarodowej kariery, inspirującą atmosferę, profesjonalne i przyjazne środowisko pracy. Naszym celem jest wysoka wydajność, lojalny i zadowolony zespół, komfortowe warunki pracy, kultura w relacjach zewnętrznych jak również pomiędzy współpracownikami.

    W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, firma zatrudni:

    Pracownika produkcji
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
    • Kompletowanie i przygotowywanie zleceń do wysyłki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, mile widziany absolwent technikum mechanicznego,
    • Dobra znajomość obsługi komputera,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Dobra zdolności manualne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność i sumienność.

    Oferujemy:

    • Praca w pełnym wymiarze godzin,
    • Umowa o pracę,
    • Praca w młodym i zgranym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

    DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

    bottom