Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy w której panuje świetna atmosfera? Pracy, która daje satysfakcję finansową? Pracy, w której naprawdę masz szanse się rozwijać? Dołącz do naszego zespołu! Nie wymagamy doświadczenia!

    Nr ref.: /364/07/2018/AW/36931
    Wrocław

    oferujemy

    • wysokie wynagrodzenie w wysokości od 18,42 zł/h do 21,97 zł/h
    • dodatki za pracę w weekend do 100 zł
    • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki
    • dofinansowanie posiłków, ciepłe napoje bez ograniczeń
    • bezpłatny Transport z Wrocławia, Oleśnicy
    • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
    • zdobycie nowego doświadczenia

    zadania
    • obsługa linii produkcyjnych
    • montaż elementów
    • pakowanie produktów
    • wstępna kontrola jakości
    • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
    • pilnowanie porządku na stanowisku pracy
    oczekujemy
    • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
    • zdolności manualnych
    • podstawowej znajomości obsługi komputera

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47