Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

MONDI PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wustermark (okolice Berlina), Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik produkcji w branży Automotive
Miejscowość: Wustermark (okolice Berlina)
Stawka: 1450 – 1700€ brutto/miesiąc + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
  • Gotowość do długofalowej pracy na teren Niemiec
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji w branży Automotive
  • Składanie części do pasów bezpieczeństwa
  • Montaż poszczególnych części do podzespołów
  • Kontrola wzrokowa
  • Obsługa częściowo zautomatyzowanych systemów produkcyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz wzrost stawki po 6 tyg.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane oraz opłacone zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech
  • Zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Zajrzyj na naszą stronę, a szczególnie na https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi/

„Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Ogłoszenie archiwalne