Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Wyrobów Gumowych

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.

  • Toruńska 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Toruńska 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • udział w wytwarzaniu produktów gumowych na różnych etapach produkcji,

  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodna z instrukcjami obowiązującymi na danym stanowisku,

  • kontrola jakościowa produktu,

  • dbałość o materiały powierzone do produkcji,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • gotowość do nauki nowego zawodu,

  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,

  • umiejętność współpracy w grupie,

  • dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • wielodniowe szkolenie stanowiskowe,

  • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę ,

  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego.

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A. to czołowy polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych i innych artykułów gumowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszym producentem węży hydraulicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.