Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Wyrobów Metalowych

OTTO Work Force Solutions O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje pracowników na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola oraz testowanie wyrobów,
  • Uzupełnianie dokumentacji na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową – pełen etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • Pełne szkolenie wdrażające do pracy – początkowy okres pracy : „pod okiem” doświadczonego pracownika,
  • Pracę w zgranym zespole.

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania i chęci do pracy.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

 Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Ogłoszenie archiwalne