Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji z j. angielskim

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

  • Almere, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników poszukuje obecnie Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków

Praca na produkcji w nowo - wybudowanej fabryce przy obsłudze maszyny/robota zgrzewającego

Wymagania pracodawcy

  • Zdolności manualne oraz techniczne

  • Mile widziane doświadczenie przy pracy ze stalą nierdzewną

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość nawiązania stałej, wieloletniej współpracy

  • Kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia ze strony koordynatora firmy

  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (komfortowe pokoje z Internetem), media, ubrania, narzędzia

  • Wynagrodzenie: Na start 11euro na rękę/h