Oferta pracy

Pracownik Produkcji z możliwością przyuczenia

HR|HUB

3 9004 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na pracą maszyn produkcyjnych za pomocą panelu dotykowego

  • kontrola i w razie potrzeby zmiana parametrów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4 – brygadowym (4 dni pracy + 4 dni wolne)

  • umiejętności obsługi komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy

  • extra wynagrodzenie: 3900 zł brutto + do 600 zł brutto premii

  • dodatkowe dni pracy płatne 100%

  • darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym

  • dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej

  • kartę Multisport

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • czynny udział w projekcie greenfield – ciekawą pracę w jedynej w Europie fabryce produkującej baterie litowo-jonowe na skalę masową

  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko

  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko starszego operatora produkcji

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole, gdzie ceni się zaangażowanie

  • przyjazne warunki pracy w bezpiecznym środowisku produkcyjnym

  • zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie, dbającej o ekologie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • darmowy transport do pracy

  • Dostęp do Platformy Benefitówek m.in.bilety i karty zakupowe

  • indywidualny proces wdrożenia do pracy + szkolenia

  • możliwości rozwoju i awansu

HR|HUB

Zespół HR|hub wspiera rekrutację pracowników do nowoczesnego zakładu produkcyjnego, największego producenta baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych.

Jeśli chcesz pracować przy innowacyjnym projekcie, współtworzyć przyszłość światowego rynku motoryzacji – to czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas!

Opowiemy Ci o szczegółach pod numerem telefonu 664 037 902 (Kasia)

Przewiń do profilu firmy