Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji z UDT

Gi Group

  • Kutno, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej w Kutnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • transport komponentu za pomocą wózka widłowego
  • realizacja produkcji zgodnie z planami
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • obsługa skanera z systemem SAP
  • ustawianie maszyn oraz dozowanie odpowiednich produktów
  • kontrola zawartości granulatów w silosach

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT WJO II - wymóg konieczny
  • dokładność, sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Firmą
  • możliwość realnego rozwoju
  • spotkanie bezpośrednio w Firmie przed podjęciem decyzji o podjęciu pracy
  • atrakcyjne stawki za pracę w nadgodzinach
  • system bonusowy po okresie próbnym'

Ogłoszenie archiwalne