Oferta pracy

Spawacz MIG/MAG

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • drukowanie specyfikacji z komputera

  • kompletowanie elementów do spawania

  • spawanie metodą MIG/MAG

  • szlifowanie

  • wypełnianie dokumentacji i formularzy kontrolnych

  • przeprowadzenie kontroli jakościowej wykonanych detali

  • pakowanie wykonanych detali

Nasze wymagania

  • dostępność do pracy od zaraz

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • posiadanie uprawnień spawalniczych MIG/MAG

  • potrafisz pracować z rysunkiem technicznym i obsługiwać komputer

  • dobrze organizujesz sobie pracę

  • wykazujesz się chęciami do pracy oraz zaangażowaniem

  • dodatkowo oferujemy możliwość podszkolenia i zdobycia praktycznych umiejętności osobom posiadającym uprawnienia spawalnicze, natomiast nie mającym doświadczenia w tym obszarze

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia)

  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%

  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej

  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)

  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną na terenie firmy

  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)

  • pakiety socjalne

  • pyszny ciepły posiłek

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. należy do grupy Vesuvius - światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki i materiałów ogniotrwałych dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy