Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe

MONDI PolskaO firmie

  • Brand-Erbisdorf (okolice Drezna), Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejscowość: Brand-Erbisdorf (okolice Drezna)
Stawka: 1600 – 1850€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Zrozumienie techniczne i umiejętności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Produkcja wahaczy i łożysk (zautomatyzowana linia produkcyjna)
  • Obsługa wózka widłowego (w mniejszym stopniu)
  • Kontrola jakości wytworzonych elementów
  • Pakowanie wyprodukowanych elementów
  • Praca zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz wzrost stawki po 6 tyg.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Podatki odprowadzane w Niemczech

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

tel: +48 500 456 300

Chcesz wiedzieć więcej o nas? Zajrzyj na naszą stronę, a szczególnie na https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi/

„Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Ogłoszenie archiwalne