Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji z uprawnieniami spawalniczymi

  • Golczewo, Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o.

    Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 25 lat, poszukuje osób na stanowisko:

    praca w Golczewie k/Kamienia Pomorskiego (woj. Zachodniopomorskie)

    Obowiązki:

    • Praca fizyczna przy produkcji resorów
    • Spawanie wyrobów
    • Kontrola jakości - ocena wykonanych spawów

    Wymagania:

    • Chęć do pracy- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
    • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań

    Oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Karty FitSport i FitProfit
    • Ubezpieczenie grupowe

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSF POLISH SPRINGS FACTORY Sp. z o.o. ul. Młyńska 5/9, 61-729 Poznań zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji

    Szczegółowe informacje o firmie są dostępne na stronie www.psfactory.pl