Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

EXPORT PACK POLSKAO firmie

EXPORT PACK POLSKA

Zamkowa 1

Zabrze

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, producent skrzyń drewnianych, klatek oraz palet wysyłkowych oraz zajmująca się profesjonalnym pakowaniem eksportowym do transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice będą dodatkowym atutem,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie 4000 brutto wraz z premią,
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę (przy umowie o pracę).
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu bądź bezpośrednio złożenia dokumentów w siedzibie firmy - ul. Alberta Borsiga 6, 41-807 Zabrze.

Ogłoszenie archiwalne