Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Export Pack Polska Sp. z o.o. & Co. Sp.k

4 000 brutto / mies.
  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice – warunek konieczny,

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w systemie dwuzmianowym,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • wynagrodzenie od 4 000 brutto wraz z premią,

  • powitalna premia 1000 brutto,

  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę (przy umowie o pracę).

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, producent skrzyń drewnianych, klatek oraz palet wysyłkowych oraz zajmująca się profesjonalnym pakowaniem eksportowym do transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego poszukuje osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy