Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Zabrze, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, producent skrzyń drewnianych, klatek oraz palet wysyłkowych oraz zajmująca się profesjonalnym pakowaniem eksportowym do transportu lądowego, morskiego oraz lotniczego poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres obowiązków

    • prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe,
    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

    Wymagania

    • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice będą dodatkowym atutem,
    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie.

    Oferujemy

    • pracę w systemie jednozmianowym,
    • umowę o pracę po okresie próbnym,
    • wynagrodzenie 3500 brutto wraz z premią,
    • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę (przy umowie o pracę).
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu bądź bezpośrednio złożenia dokumentów w siedzibie firmy - ul. Zamkowa 1 , 41-803 Zabrze.

    "Wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pan/ Pani na przetwarzanie przez Export Pack Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością & Co. spółka komandytowa z siedzibą w Zabrzu przy ul. Zamkowej 1 (jako administratora danych osobowych), danych osobowych zawartych w Pana/ Pani zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzane są na podstawie przepisów prawa.

    Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres 3 m-cy liczony od daty przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Przysługuje Panu/ Pani prawo do: - dostępu do danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - wycofania zgody.
    Kontakt z administratorem Pana/ Pani danych osobowych możliwy jest również poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres:[email protected]"