Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Marmite Sp. z o.o.O firmie

  • Zakrzewo (pow. poznański)
    Zakrzewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przydzielonych zadań w procesie produkcyjnym
  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji brodzików
  • Codzienna realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych i dbanie o jakość wytworzonych produktów
  • Wykonywanie poleceń przełożonego związanych z procesem produkcyjnym
  • Dbanie o utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz narzędzi pracy
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Sprawność fizyczna
  • Zdolność do wykonywania prac manualnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
  • Otwartość na pracę w zespole oraz motywacja do osiągania celów zespołowych
  • Dbałość o przyjazną atmosferę w pracy

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia (to Ty decydujesz czy ma to być umowa o pracę czy umowa zlecenie)
  • Rozbudowany pakiet socjalny - dofinansowanie do urlopów („wczasy pod gruszą”), dofinansowanie : do wyprawki szkolnej dla dzieci, prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, dodatki świąteczne oraz okolicznościowe i inne korzyści,
  • Transport do pracy z wielu lokalizacji
  • Szkolenia i możliwość wyrobienia uprawnień obsługi urządzeń produkcyjnych
  • Zostań Naszym pracownikiem, a za polecenie kandydata zgarnij nawet 2300 zł brutto!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Marmite Sp. z o.o.

Marmite Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem umywalek, wanien i brodzików z materiału Mineral Composite. Od ponad 40 lat zmieniamy łazienki w nowoczesne, wygodne i piękne wnętrza. Szwedzkie korzenie wpływają na nasze unikatowe wzornictwo, świadomość etyczną i środowiskową oraz wysoką jakość produktów.

Pracownik Produkcji, Zakrzewo (pow. poznański)