Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

"PROMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE sp. z o.o.O firmie

  • Cerefisko 2, Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

"PROMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE sp. z o.o.

Cerefisko 2

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy mieszaniu przypraw

  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń do produkcji spożywczej

  • Realizacja planu i zapewnienie ciągłości produkcji zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • Pakowanie/przygotowywanie produktów do transportu

Nasze wymagania

  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie

  • Bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Praca od pon. do piątku w godzinach 6-14 oraz 14-22

  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych

  • Pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

  • Karty sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Firma Promar zajmuję się produkcją między innymi dodatków do żywności oraz mieszanek przyprawowych. Jesteśmy firmą działającą w branży spożywczej od ponad 30 lat. W tym czasie staliśmy się jednym z najważniejszych graczy na rynku polskim oraz z powodzeniem wkroczyliśmy na rynki międzynarodowe. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny spełnia restrykcyjne normy BRC 8 oraz IFS. Posiadamy własne laboratorium mikrobiologiczne. Oferujemy produkty z certyfikatem: Kosher, Halal, Bio oraz bez alergenów. Nasz Dział Rozwoju tworzy indywidualne rozwiązania dla wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy