Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.O firmie

  • Zbąszyń
    Zbąszyń, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:
    6-14-22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Ręczne sortowanie surowca na taśmie
  • Pakowanie i odbieranie gotowego produktu z maszyn
  • Prosta obsługa maszyn m.in. butelczarki
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów np. nakrętek, butelek
  • Prosta obsługa urządzeń do produkcji

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne oraz spostrzegawczość
  • Dobrej organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji oraz obsłudze urządzeń
  • Mile widziana ks. sanepidowska

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Po sprawdzeniu się umowa bezpośrednio przez firmę
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3400 zł brutto/ m-c
  • Premie do 600 zł netto miesięcznie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • Dogodną lokalizacje firmy przy stacji PKP
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia LUX-MED lub PZU

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

ASISTWORK Sp. z o.o.

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Pracownik produkcji, Zbąszyń