Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji ze znajomością języka niemieckiego

Kirsch Services Sp. z o.o. Sp. K

  • Gotha/ Niemcy, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie składników

  • produkcja artykułów spożywczych

  • praca przy taśmie linii produkcyjnej

  • dbanie o wysoką jakość produktu końcowego

  • przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w miejscu pracy

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. b

To oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)

  • dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% oraz za pracę w niedziele +50%

  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • płatne dni świąteczne wolne od pracy

  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

  • wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • możliwość zatrudnienia rownież par

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w fabryce słodyczy.

Przewiń do profilu firmy