Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

160

Zegartowice (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • wykonywanie czynności zgodnych z wymaganiami technologicznymi

  • realizację zleceń produkcyjnych

  • pakowanie wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • zapał do pracy i chęć uczenia się

  • punktualność, sumienność i uczciwość

  • dobra organizacja pracy

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży stolarki aluminiowej

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat podpisaną przez pracodawcę

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

  • pewne wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie

  • szansę zdobycia nowych umiejętności, a co za tym idzie rozwój zawodowy

  • pracę w młodym zespole

  • szkolenia z obsługi maszyn produkcyjnych