Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

JML ART sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

• produkcja standów do ekspozycji, displayów,

• wykonywanie prac montażowych z materiałów typu płyta meblowa, tworzywa sztuczne,

• kontrola parametrów gotowego wyrobu

Nasze wymagania

• umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,

• dokładność i przywiązywanie uwagi do szczegółów,

• odpowiedzialność za powierzone zadania,

• zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

• umiejętność pracy pod presją czasu i współpracy w grupie,

• terminowość i koncentracja na jakości,

• zdolności manualno - techniczne,

• prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

• możliwość doszkolenia,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

• pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole,

O nas

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją materiałów marketingowych, reklamowych oraz przestrzeni handlowych. Nasze zespoły tworzą przestrzenie sprzedażowe, wnętrza komercyjne i wystawowe oraz zajmują się organizacją eventów.