Pracownik produkcji

  • Zgierz, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma REX-BUD Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A do swojego zakładu produkcyjnego działającego w branży metalowej,  RBT Blachy trapezowe w Zgierzu poszukuje  pracowników do działu produkcji:

    Miejsce pracy: Zgierz

    Opis stanowiska:

    • praca przy obsłudze maszyn i urządzeń,
    • produkcja i pakowanie gotowych elementów,
    • kontrola procesów produkcyjnych,
    • stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
    • przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • praca w systemie I lub II zmianowym,
    • ubezpieczenie grupowe
    • finansowanie  wykonania uprawnień na wózki widłowe i suwnice

    Oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
    • odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze technicznej urządzeń (np. prasa krawędziowa, gilotyna nożycowa, suwnica, wózek widłowy itd.).

    Wyślij do nas swoje CV i List Motywacyjny za pomocą przycisku aplikowania.

    Kontakt: nr telefonu +48 722 135 185.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"