Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji (zgrzewacz, lakiernik, monter)

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

W dziale Budowy Karoserii nasze auta rozpoczynają swoją drogę, zanim na własnych kołach opuszczą mury fabryki. Obszar spawalni odpowiada za zabudowanie kolejnych elementów karoserii. Dział Lakierni odpowiedzialny jest zabezpieczenie antykorozyjne karoserii oraz jej finalny kolor. W dziale Montażu karoseria uzyskuje ostateczny charakter. Odbywa się tu także połączenie karoserii z podwoziem, w wyniku czego powstaje gotowe auto.

Twoje zadania:

• Wykonywanie czynności przypisanych danemu obszarowi produkcyjnemu

• Samodzielne wykonywanie prostych poprawek

• Kontrola jakości

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na trzy zmiany

  • Podstawowa znajomość pakietu MS-Office

  • Dobre współdziałanie z zespołem

  • Sumienność i dokładność pracy

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Tak może wyglądać Twoje wynagrodzenie: 4 061 zł brutto na start przez pierwsze 3 miesiące, 4 293 zł brutto przez 6 kolejnych miesięcy, 5 037 zł brutto przez kolejne 9 miesięcy

  • Bonus wakacyjny, w postaci dodatkowej 13. pensji

  • Bonus świąteczny, możliwość otrzymania w grudniu dodatkowo do 70% wynagrodzenia zasadniczego

  • Premia miesięczna i roczna, według przejrzystych kryteriów oceny indywidualnej pracy

  • Pakiet Medyczny, bogaty zakres podstawowy dla pracownika opłacany przez pracodawcę

  • Umowa o pracę, za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej

  • Darmowe testy na koronawirusa

  • Bezpieczne i ergonomiczne środowisko pracy

  • Możliwość pracy w oparciu o najnowsze technologie

  • Praca w jednym z największych koncernów motoryzacyjnych świata

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • bonus wakacyjny i świąteczny

  • premia miesięczna i roczna

  • umowa o pracę na czas określony

Przede wszystkim TY

Brzmi dobrze? To już wiesz, kto powinien się do nas zgłosić!

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. W ciągu ostatnich dwóch lat nasi pracownicy wyprodukowali ponad pół miliona samochodów dostawczych, a także blisko 10 milionów komponentów aluminiowych! Słyszałeś, że każdy Caddy i Crafter na świecie wyjechał z naszych fabryk? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Przewiń do profilu firmy