Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FormulaNova

19,7021,00 brutto / godz.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

FormulaNova zajmuje się przygotowaniem receptur oraz produkcją kosmetyków kąpielowych. Nasze produkty obecne są na wszystkich rynkach krajów Unii Europejskiej.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik działu produkcji - Pracownik działu pakowania

Z uwagi na drobne prace manualne oferta pracy skierowana jest głównie do kobiet.

Lokalizacja: Zielona Góra, Centrum

Zakres obowiązków:

produkcja wyrobu gotowego

dbałość o utrzymanie standardu produkowanych półwyrobów.

stała współpraca z działem utrzymania ruchu.

prace porządkowo-organizacyjne w obrębie linii produkcyjnej.

Nasze wymagania:

dokładność i sumienność

umiejętność szybkiego uczenia się

doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

stałe wynagrodzenie zasadnicze i gwarantowaną podwyżkę po okresie próbnym

dodatkową premię kwartalną uzależnioną od osiąganych wyników

dofinansowanie do wypoczynku letniego pracowników oraz ich rodzin

premię świąteczną

darmowe obiady w stołówce pracowniczej.

ubezpieczenie grupowe

deputat kosmetyczny w postaci naszych produktów

pełne wdrożenie do pracy (szkolenia stanowiskowe, odzież robocza) oraz stały dostęp do środków ochrony osobistej.

bezpłatny parking samochodowy oraz wiaty rowerowe na terenie firmy

program rekomendacji pracowników - od 1500 do 3000zł brutto za skuteczne polecenie osoby do pracy

Prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych wykorzystywanych dla celów rekrutacji i aplikowania o pracę jest FormulaNova z siedzibą we Wrocławiu. W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem mailowym iodo[at]formulanova.pl

Nasze wymagania

O nas