Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Partner Temps Sp.z.o.o Sp.k.

  • Zielonka

    Zielonka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

klienta, który specjalizuje się w branży elektronicznej.

Twój zakres obowiązków

  • składanie zasilaczy

  • montowanie sprzętu elektronicznego

Wymagania pracodawcy

  • znajomość elementów elektronicznych m.in. umiejętność czytania prostych schematów elektronicznych, elektrycznych

  • doświadczenie przy lutowaniu i montażu szaf sterowniczych bądź automatyce przemysłowej

  • zamiłowanie i pasja do majsterkowania

  • spostrzegawczość oraz dobra koncentracja

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę

  • stawkę minimalną od 3500 brutto/miesięcznie

  • osoby z doświadczeniem – wynagrodzenie ustalane indywidualnie

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

  • pracę w miejscowości Zielonka lub Marki/ koło Warszawy

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • pakiety medyczne

Firma Partner Temps Sp. z o.o. Sp. k. aktualnie poszukuje kandydatów dla klienta, który specjalizuje się w branży elektronicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.