Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Prymat sp. z o.o.

  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie półproduktu,

  • pakowanie,

  • wstępna ocena jakości produktu,

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • podstawowa obsługa maszyn,

  • praca zgodna z wymaganiami norm jakości.

Nasze wymagania

  • sumienność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • chęć podjęcia nowych wyzwań,

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilna praca w dużej, rozwijającej się organizacji o silnej pozycji na rynku,

  • nowe, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stałe godziny pracy,

  • przyjazna atmosfera,

  • umowa o pracę od pierwszego dnia,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • wysoki standard pracy,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • atrakcyjna stawka za pracę w nadgodzinach,

  • praca zgodna z obowiązującymi przepisami BHP.

NOWE, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIA – przyjdź i sprawdź!

Chcesz, żeby:

• Twoje wynagrodzenie było satysfakcjonujące,

• praca pozwalała Ci się rozwijać,

• Twój dojazd do pracy nie zabierał Ci czasu,

• Twoi szefowie doceniali Twoje zaangażowanie,

• w pracy panowała dobra atmosfera,

• zaczęła się Twoja przygoda na rynku pracy.

Dołącz do zespołu Prymat sp. z o.o. lidera rynku przypraw w Polsce.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.