Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

Nifco Korea PolandO firmie

  • Żory, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Nifco Korea Poland

Wygoda 8

Żory

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań zgodnie z otrzymanymi instrukcjami stanowiskowymi
  • Weryfikacja jakości produkowanych części
  • Utrzymywanie porządku z uwzględnieniem obowiązujących zasad 5S

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmiany
  • Odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Program szkoleń wdrażających w zakres zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • System premiowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Benefity (m.in. karta vendingowa do wykorzystania w firmowej stołówce)
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Bezpłatne porady prawne

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne

Nifco Korea Poland Sp. z o.o. została utworzona w 2010 roku. Jest częścią grupy Nifco Korea Inc. Posiada spółki zależne w krajach azjatyckich (Indie, Wietnam, Chiny), Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

Produktami NKP są plastikowe części stanowiące wyposażenie wnętrz samochodów dla marek Hyundai oraz Kia. Wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii wtrysku.

www.nifco.co.kr

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego na adres e-mail lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: PP/21

Pracownik Produkcji, Wygoda 8, Żory