Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Katarzyna Tomasz Rembowscy

  • Żukowo (pow. obornicki), wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Operator maszyn rozlewniczych

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie maszyn do produkcji
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Paletyzacja i kompletacja produktów
  • Utrzymanie porządku w pomieszczeniach produkcyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn wchodzących w skład linii rozlewniczej (butelki szklane)
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • Wskazane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Szkolenia zawodowe
  • Ciekawą pracę w zespole w dobrej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne