Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji żywności wegańskiej i ekologicznej

Contrain PolandO firmie

7 000–9 000
brutto / mies.
  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji żywności suchej
  • Napełnianie maszyn i worków
  • Ważenie i załadunek towaru na palety
  • Prace pomocnicze - proste czynności

Nasze wymagania

  • Motywacja i chęci do pracy
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stawka 10,77€ brutto/h
  • Nadgodziny płatne 13,46€ brutto/h
  • 100€ netto za pracę w soboty
  • Bez znajomości języka i doświadczenia
  • Praca w trybie zmianowym
  • Wykonywana praca jest łatwa – z pewnością sobie poradzisz
  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech
  • 25 dni urlopowych płatnych w ciągu roku
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy
  • Tanie zakwaterowanie – 8€/doba
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 500 zł za jedną poleconą do pracy osobę (do 16.07)

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Agencja zatrudnienia - nr 5612

Aktualne oferty pracodawcy
5612

Pracownik produkcji żywności wegańskiej i ekologicznej, Niemcy