Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcyjno - logistyczny

Axell Holandia Sp. z o.o.

  • Sas van Gent, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy przy produkcji i naprawie palet. Firma znajduje się w miejscowości Sas van Gent.

Twój zakres obowiązków

  • Załadowanie/Rozładowanie palet na ciężarówkę/przyczepę

  • Pomoc w pracach produkcyjnych (niewielkie naprawy palet)

  • Sortowanie palet ( w zależności od rozmiaru, rodzaju drewna itp.)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia w podobnej pracy mile widziane

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat.B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

Pracodawca oferuje

  • Stawka €12,22 brutto/h

  • Dodatki urlopowe oraz wakacyjne

  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych

  • Możliwość długotrwałej współpracy

  • Darmowy transport do pracy

  • Opiekę wielojęzycznych koordynatorów

  • Tygodniowy system wynagrodzeń

  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Przewiń do profilu firmy