Oferta pracy

Pracownik produkcyjno - magazynowy

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek gotowego towaru - towar bardzo lekki

  • Prace magazynowo-produkcyjne

  • Transport towaru na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 4brygadowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6

  • Braku przeciwwskazań do pracy w pozycji stojąco-chodzącej

  • Doświadczenia na produkcji lub na magazynie

To oferujemy

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - jak się sprawdzisz firma zatrudni Cię bezpośrednio u siebie !

  • Wynagrodzenie 18,22 zł brutto/h + premia uznaniowa

  • Dodatek do godzin nocnych

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Prześlij nam swoje CV :) W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 667 780 495.

Przewiń do profilu firmy