Oferta pracy

Pracownik Produkcyjno-Magazynowy

Asistnet Work Group O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Nasz klient to firma prosperująca na rynku od ponad 30 lat w branży dystrybucji metali. Oferuje również usługi w zakresie obróbki materiałów, wykorzystując przy tym sprzęt najwyższej jakości.

Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Prace na produkcji;
  • Prace magazynowe;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego;
Jakie są nasze oczekiwania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT;
  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynie;
  • Zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.
Co chcemy Ci zaoferować?
  • Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • Pracę w systemie trzy zmianowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji;
  • Szeroki pakiet benefitów m.in : pakiet medyczny, atrakcyjny fundusz socjalny, ubezpieczenie na życie.

Dotarłeś do końca naszej oferty. Nie czekaj więc ani minuty dłużej tylko aplikuj!

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 667-985-117.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy