Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Eco Shine S.C.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy polskim producentem przemysłowych środków czystości do mycia i dezynfekcji. Nasze produkty pomagają w efektywny sposób utrzymywać higienę w obiektach różnych branż na terenie całego kraju. W związku z planami rozwojowymi poszukujemy do naszego Zespołu osób na stanowisko:

Opis stanowiska oraz zadania:

  • Wytwarzanie i konfekcjonowanie środków czyszczących i dezynfekujących,
  • Bieżąca kontrola procesów produkcyjnych,
  • Rozładunek surowców i załadunek wyrobów gotowych,
  • Obsługa wózka widłowego (zapewniamy kurs zakończony egzaminem UDT),
  • Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej oraz w magazynie opakowań i surowców,
  • Praca 2-zmianowa od poniedziałku do piątku (6:00-14:00 i 14:00-22:00) lub w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (szczególnie mile widziani absolwenci technikum chemicznego),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynie,
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe będą dodatkowym atutem,
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane przez siebie zadania,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

    • Interesująca praca w młodym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (szukamy osób do długofalowej współpracy, pracownikom często zmieniającym pracę dziękujemy)
    • Wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami oraz system premiowy

  • Możliwość zdobycia nowego zawodu, nowych uprawnień

  • Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań technicznych
Jesteś zainteresowany ? Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Nie możemy się doczekać, kiedy Cię poznamy!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO SHINE S.C. z siedzibą przy ulicy Balickiej 100 w Krakowie. Jednocześnie oświadczam, iż udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie”.

Ogłoszenie archiwalne