Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcyjno-magazynowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eco Shine S.C.

    ECO SHINE jest polskim producentem przemysłowych środków myjących, czyszczących i dezynfekujących. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Płyny oparte są na nowoczesnych formulacjach i zapewniają wysoki stopień domycia. Co więcej nasze procesy produkcyjne charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Załadunek i rozładunek wyrobów.
    • Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
    • Dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych.
    • Obsługa wózka widłowego. (możliwość przeszkolenia i zrobienia uprawnień)
    • Obsługa produkcji - dostarczanie surowców na produkcję.
    • Prowadzenie i utrzymanie porządku na magazynie opakowań i surowców.
    • Kontrolowanie stanów magazynowych.
    • Przygotowywanie paczek i palet do wysyłki.
    • W razie potrzeby i na zastępstwo pomoc na produkcji przy konfekcjonowaniu i wytwarzaniu produktów czyszczących (kosmetyki samochodowe oraz produkty czyszczące)
    • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku (6-14 lub 14-22.00) lub w godzinach (8-16)

    Od kandydata wymagamy:

    • Wykształcenie zawodowe, średnie lub inne.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub pracownika produkcyjnego.
    • Kurs na wózek widłowy (jest możliwość douczenia i zrobienia kursu u nas)
    • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Uczciwości i sumienności w wykonywaniu pracy

    Oferujemy:

    • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami pracownika
    • szukamy pracownika na dłuższy okres czasu. Pracownikom sezonowym i często zmieniającym pracę dziękujemy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECO SHINE S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Balicka 100 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z RODO dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie na czas rekrutacji. Po procesie rekrutacji zostaną trwale usunięte. W każdym etapie rekrutacji na życzenie dane zostaną usunięte.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.