Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcyjno-magazynowy

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią spółki Greiffenberger AG (www.greiffenberger.de) – rodzinnego holdingu notowanego na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od momentu powstania w 1927 roku kładziemy duży nacisk na systematyczny i długotrwały rozwój. Założenie firmy ABM Greiffenberger Polska w Lublinie jest kolejnym kamieniem milowym w historii naszego przedsiębiorstwa.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lublin

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe/średnie o profilu technicznym,
    • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
    • Preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub w magazynie,
    • Dobra znajomość rysunku technicznego,
    • Uprawnienia na wózki widłowe,
    • Mile widziane uprawnienia na suwnice oraz SEP.

    Zakres obowiązków:

    • Montaż napędów elektrycznych,
    • Maszynowe i ręczne uzwajanie silników elektrycznych, wykonywanie połączeń cewek uzwojeń, formowanie czoła uzwojeń, impregnowanie oraz wykonywanie testów elektrycznych montaż terminali silników elektrycznych,
    • Zgodnie z dokumentami wewnętrznymi komisjonowanie towarów dla Działu Produkcji oraz Rejestracja w systemie ERP,
    • Wewnętrzne wydawanie materiałów do Działu Produkcji,
    • Rejestrowanie  różnic magazynowych i rejestracja korekt,
    • Pakowanie gotowych wyrobów.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

    Aplikacje prosimy kierować klikając przycisk Aplikuj:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )