Oferta pracy

Pracownik produkcyjno-magazynowy

SWG MANUFACTURING POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SWG Manufacturing Poland sp. z o.o. jest oddziałem holenderskiej grupy zajmującej się produkcją innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych znajdujących zastosowanie m.in. w branżach takich jak logistyka, branża spożywcza, branża medyczna itp.

W związku z utworzeniem nowego oddziału, poszukujemy osób chętnych podjęcia wyzwania współtworzenia środowiska pracy od podstaw na stanowisku:

Zadania:

  • montaż oraz testowanie różnego rodzaju wyrobów z tworzyw sztucznych;
  • praca wg ściśle określonych procedur;
  • raportowanie wykonanych zadań;
  • kontrola jakości, przygotowywanie do wysyłki;

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie min średnie, mile widziane techniczne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • samodzielność w działaniu;
  • dokładność i odpowiedzialność;
  • gotowość do pracy zmianowej (pon- pt);

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym - komunikatywnym
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • prawo jazdy kat B
  • książeczka sanepidu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie należącej do stabilnej grupy działającej na międzynarodowym rynku,
  • możliwość rozwoju wraz ze wzrostem spółki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego linku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy