Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Rorets Polska Sp. z o.o.

  • Wiśniowa 6, Pniewy
    Pniewy, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Wiśniowa 6

Pniewy

Twój zakres obowiązków

  • Praca w dziale magazynu lub/i w dziale produkcji

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • komunikatywność, dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia stanowiskowe

  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych

Rörets jest firmą, która powstała w Szwecji i już od 70 lat gości w wielu domach w Skandynawii.

Nasze wyroby znają również mieszkańcy innych krajów Europy i Świata. Produkujemy deski do prasowania, suszarki do bielizny i inne artykuły pomocne w utrzymaniu odzieży w czystości i porządku.

W Polsce firma działa od 1996 roku i jest znaczącym producentem tego typu artykułów w Europie. Rörets Polska w związku z prowadzoną działalnością generuje także wiele miejsc pracy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.