Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjno-montażowy

SELT SP Z O O

4 4005 900 brutto / mies.
  • Głogowska 24A, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Głogowska 24A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • montaż (zgodnie ze sztuką budowlaną) oraz serwis systemów przeciwsłonecznych

  • praca z wykorzystaniem elektronarzędzi i urządzeń pomiarowych

  • dbanie o powierzone narzędzia i materiały

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach na budowach – minimum 1 rok – warunek konieczny

  • zdolności manualne

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do prac na wysokości powyżej 3m

To oferujemy

  • karta MultiSport

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • wsparcie techniczne oraz szkolenia wprowadzające

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych. Polski Lider o ogromnym międzynarodowym doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy