Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcyjny

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bierbaum Polska Sp. z o.o.

    Bierbaum Polska Sp z o.o. jest firmą córką przedsiębiorstwa Bierbaum Unternehmensgruppe, największego producenta tekstyliów domowych w Niemczech. W naszej filii w Bydgoszczy (Osowa Góra) produkujemy pościel oraz akcesoria czyszczące na rynek europejski.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • składanie wyrobów tekstylnych
    • pakowanie
    • praca zmianowa

    Wymagania:

    • punktualność
    • niezawodność

    W naszym ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie oferujemy Państwu:

    • długoterminową umowę o pracę
    • dodatkową miesięczną premię
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bierbaum Polska Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.