Oferta pracy

Pracownik produkcyjny

STAN-SZKŁO BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Bytom, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Firma Stan-Szkło zajmuje się szeroko pojętą produkcją szkła zespolonego oraz hurtową sprzedażą szkła budowlanego. Od 1974 roku rozwijamy i poszerzamy zakres produkcji, aby stale nadążać za potrzebami współczesnego odbiorcy.

Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym oraz wyspecjalizowanym maszynom do obróbki szkła możemy oferować naszym klientom wysoką jakość produktów.

Naszym celem jest wspieranie i wzmacnianie konkurencyjności naszych Parterów Biznesowych poprzez ciągłe dążenie do oferowania produktów i rozwiązań jak najwyższej jakości, przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy naszych pracowników.

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn i urządzeń do rozkroju szkła oraz inne czynności związane z obróbką szkła i realizacją zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę poprzedzona umową na okres próbny
  • pracę na dwie zmiany: 6-14, 14-22

Wymagane CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy