Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Jaworzno, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Pszczyna, Mysłowice, Świętochłowice, Imielin, Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 13.08.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od ponad 12 lat wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

    Branża automotive poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Sosnowiec, Świętochłowice, Imielin
    Oferta pracy tymczasowej

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn,
    • montaż zagłówków, podłokietników itp,
    • szlifowanie pianek,
    • wstępna kontrola jakości wytwarzanych elementów;

    Wymagania:

    • zdolności manualne,
    • zaangażowanie i chęć do pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane,

    Oferujemy:

    • darmowy dowóz Jaworzno, Sosnowiec, Rudy Śląskiej, Bytomia, Pszczyny, Łąki, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej i Świętochłowic
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie ( absencyjna, wakacyjna, świąteczna, uznaniowa; dodatek nocny); sobota 100% niedziela 200% (weekendy dodatkowo, dla chętnych osób!)
    • bogaty pakiet socjalny (możliwość korzystania z programu BENEFIT - Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU)
    • bezpieczne warunki pracy
    • możliwość podjęcia współpracy na stałe,
    • DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW NA STOŁÓWCE
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 894 - pokaż numer telefonu - 6, REGON 205 - pokaż numer telefonu - 6 ,).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.